У нас є те, що Ви шукали!
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Вхідні двері у Києві

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Дуже популярні зараз металеві вхідні двері. Їх купують і встановлюють багато людей. Такі двері раніше вважалися розкішшю, оскільки ціна на них була досить дорогою. Але часи міняються, технології йдуть вперед і тепер це просто необхідність, що забезпечує надійний захист від проникнення небажаних гостей, сторонніх шумів, запахів зі сходового маршу.Двері, обладнані міцними замками, звукоізоляцією і теплоізоляцією, стануть гарантом безпеки навколишнього простору, забезпечать відчуттям комфорту, а також стане прекрасним доповненням вашого інтер'єру.

Перед купівлею дверей усі покупці ставлять питання, як і де купити вхідні двері в Києві недорого, які нюанси враховувати при купівлі, які наслідувати критеріям? Асортимент виробів різноманітний, але можна наштовхнутися на низькосортні вироби, тому важливо дізнатися про належну якість виробів. Компанія надає усі потрібні рекомендації з надійного, швидкого і недорогого придбання вхідних дверей.

За якими параметрами вибирати вхідні двері?

Сучасний сталевий вхідний блок обумовлений 3-мя основними функціями:

 • захисною;
 • ізоляційною;
 • естетичною.

Сталева конструкція набагато міцніша і надійніша за дерев'яні, пластикові, скляні двері. Передусім такий виріб повинен мати антивандальными параметри впродовж тривалого періоду. При купівлі дешевших вхідних дверей треба пам'ятати, що китайські аналоги навряд чи забезпечуватимуть належний захист.

Безпека і зменшення чинників ризику обумовлені наступними параметрами:

 1. Завтовшки металевого листа; найкраще значення - 2-2,5 мм; товщина поменше підійде для офісних приміщень, що охороняються; величина побільше зробить виріб важким, збільшить інерцію, що скорочує термін служби.
 2. Петлі - компонент, що зв'язує полотно з дверною коробкою (слабким місцем будь-якої конструкції), тому на цю увагу обертати треба в першу чергу, особливо при намірі надовго придбати якісні вхідні двері в Києві; петлі повинні відрізнятися не лише міцністю, належною вагою масиву, але і мати переконливий антивандальным ефект; набагато простіше зняти двері з петель або відкрутити кріпильні деталі, ніж зламати міцний замочний механізм з багаторівневим захистом.
 3. Замок: вибір вхідних дверей обумовлений конфігурацією замочного механізму не менше інших чинників; найнадійнішим на сьогодні являється "крабовий" замок, затвори якого укомплектовані в дверній коробці збоку, згори, знизу.

Виробництво сучасних дверей передбачає добротне протистояння шахраям, холоду, шуму, запахам.

Усе це здійснюється завдяки:

 • гумовому ущільнювачу на двері вхідні металеві в Києві (вартість в нашому магазині цілком прийнятна), що забезпечує по периметру захист від протягів, запахів зі сходового маршу;
 • наявності ізоляційних матеріалів усередині дверного полотна, що заповнюють порожнечі, забезпечують додатковий рівень захисту від сторонніх звуків;
 • належний монтаж коробки дозволить виключити великі монтажні шви і позбавить від проникнення запахів і звуків через коробковий периметр.

Залежно від того, чи бажаєте ви дверей вхідні купити в Києві у будинок або квартиру, зовнішня обробка виробу також відрізняється. Двері вхідні в Києві від виробника, захищаючі від поганих погодних умов, мають бути покриті захисним шаром проти проникнення сонячного світла, крапель дощу, снігу, морозу.

Що стосується естетики, то кожен вільний вибирати по власних перевагах вхідні металеві двері в Києві:

 1. Колір.
 2. Текстуру.
 3. Оформлення.
 4. Роз'ємні компоненти.

Поспішайте купити вхідні двері в інтернет-магазині!

Вивчивши усі нюанси вибору, ви легко і швидко виберете для себе потрібний варіант. Нами пропонуються надякісні вхідні двері в Києві за прийнятною вартістю, адже їх установка передбачається на тривалий термін і повинна зберігати усі властивості виробу навіть після декількох років.

Для вибору відповідного сталевого блоку або перегляду інших матеріалів ознайомтеся з онлайн-каталогом. Для покупців, що віддають перевагу екологічності, красі, довговічності, передбачені варіанти вхідних дерев'яних дверей. У нас на вхідні двері в Києві ціни оптимальні, а їх якість висока.