У нас є те, що Ви шукали!
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Броненакладка на замок

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Половина випадків злому дверних замків квартир відбувається механічним способом. Зловмисники ламають, висвердлюють дверні циліндри. Щоб уникнути цього, хазяїв жител доводиться прибігати до особливих способів захисту - встановлювати антивандальные броненакладки на замок.

Це спеціальні сталеві пристосування, литі і броньовані, призначення яких узабезпечити доступ до таємної частини замочного механізму - личинки циліндра. Вид і форма броненакладок на замок дверей варіюються, стандарт для їх виготовлення відсутній.

Достоїнства антивандальных броненакладок

Серед таких очевидних достоїнств виділяються:

 • відвертання висвердлювання замку, за наявності броньованого захисту із загартованої сталі дістатися до замку злочинцям майже неможливо, циліндр замку в цілковитій безпеці;
 • створення перешкоди для бампинга - такий замок стає важко зламати, для цього потрібно значний час і вправність, чого найчастіше немає у злочинців;
 • забезпечення надійного і тривалого функціонування усього дверного пристрою, завдяки наявності броненакладки замок залишається міцним, деталі стягуються, його таємна частина знаходиться у відмінному стані.

Структура антивандальных броненакладок

Така броненакладка на замок Києва включає дві броньовані пластини, товщина яких складає 1,5-4,5 мм, кожна з броненакладок встановлюється з однією із сторін дверей - зовнішніх і внутрішніх.

Окрім пластинів, броньовані накладки на дверні замки мають і інші частини:

 • сталеву пластину, призначення якої - захистити секретну частину від свердління;
 • корпус, виконаний з щільної (загартованою) сталі, його складно просвердлити або розбити сильними ударами, завдяки такому корпусу навіть важкі удари не зачіпають личинку циліндра і замок;
 • стопорне кільце, завдання якого підтримувати шайбу нерухомою;
 • поворотну шайбу з прорізом, куди вставляється ключ, шайба покликана не допустити попадання відмичок і інших чужорідних предметів в замочну щілину;
 • планку у відповідь - пластинку на внутрішній стороні дверей, щоб посилити усю конструкцію;
 • гвинти, їх функція полягає в стяганні обох частин.

Різновиди броненакладок

Вирішивши броненакладку на замок купити у нас, ознайомтеся з широким асортиментом з урахуванням усіх особливостей дверей і замку :

 1. Найбільш популярною є накладна броненакладка, її монтаж досить простий і під силу будь-якій людині. Моделі таких броненакладок відрізняються один від одного по товщині.
 2. Врізна броньована накладка на замок міцніша, ніж накладна, міра захисту від неї більша. До установки необхідно просвердлити широкий отвір, це призводить до зменшення щільності стулки, проте половина стулки усередині дверного полотна не дає зруйнувати замок.
 3. Якщо замок сувальдный, то краще скористатися броненакладкою, що копіює контури свердловини, а в циліндровому замку - форму личинки.
 4. Найміцнішими вважаються броненакладки, у яких встановлені шторки з марганцевого сплаву, подібні пластини абсолютно не схильні до зварювання. Для них використовуються кодові/магнітні ключі, що видаються виготівниками. Найзнаменитіший з виробників - Disec (Італія).

Нюанси вибору броненакладок :

 • накладні броненакладки мають бути зроблені із загартованої сталі, не схильної корозії, їх товщина має бути значною, гвинти від 8 мм повинні стягувати накладні броненакладки, бажано придбавати моделі відомих марок;
 • якщо дозволяють фінанси, то краще зупинитися на врізних броненакладках з індивідуальними ключами.

У нас на броненакладку на замок ціна цілком оптимальна, а якість виробу - високе.