Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Фурнітура для дверей

При покупці дверей, заздалегідь варто подивитися і вивчити комплектацію і фурнітуру дверей, що купуються. Дверні вироби не можна уявити без фурнітури для дверей. Якісну фурнітуру для вхідних металевих дверей можна купити в цьому розділі.

Ручка як важливий елемент фурнітури для дверей

Вважаються найпопулярнішими та часто замінюваними пристроями серед різноманітної фурнітури для дверей у Києві. Поворотні, натискні або стаціонарні – вони вибираються з урахуванням дизайну приміщення, типу полотна та замку дверей, а також бажаних характеристик. Як основа для виготовлення обробки ручок використовуються пластик, метал, дерево, скло або комбінації цих матеріалів.

Ручки, як фурнітура для вхідних дверей, трохи відрізняються від елементів, встановлених на міжкімнатних дверях. Головна вимога - це потужніша основа ручки для більш надійного кріплення. Крім того, важливо, щоб ручки витримували вищі навантаження, ніж для міжкімнатних дверей.

Основні матеріали для їх виготовлення:

 • сталь;
 • латунь;
 • цинк;
 • хромаль;
 • нержавіюча сталь;
 • алюміній;
 • zamak.

Якісна, доступна та оригінальна фурнітура для дверей від нашого інтернет-магазину

У каталозі продукції, представленої на сайті, ви знайдете широкий асортимент виробів на двері будь-якого фасону. Найбільш популярною категорією товару є ручки.

Вибір дверної ручки визначається загальним дизайном будинку та естетичними уподобаннями його власника. Саме ця частина фурнітури визначає вигляд інших аксесуарів, що використовуються для зручності та посилення надійності конструкції дверей.

Ручки відрізняються:

за формою розетки

 1. Кругла
 2. Прямокутна
 3. Квадратна

за кольором

 1. Хром
 2. Матовий хром
 3. Золото
 4. Бронза
 5. Срібло
 6. Чорний
 7. Білий
 8. Графіт
 9. Титан
 10. Антрацит

У нашому інтернет-магазині ви можете купити фурнітуру для дверей в Києві з такими характеристиками:

 • надійні в експлуатації циліндри, що забезпечують безвідмовну роботу запірного механізму;
 • замки для різних типів дверей, виготовлених з дерева, металу або алюмінію;
 • численні варіанти ручок. Дизайн цього найважливішого виробу представлений найширшому спектрі – від простих форм до вишуканих моделей;
 • власникам приміщень з важкими дверима пропонується такий функціональний елемент як доводчик. Цей вид фурнітури з'явився над ринком вже давно. Ви можете знайти механічні пристрої або механіко-гідравлічного типу. Особливо важливе використання такої деталі у виробничих приміщеннях та будинках громадського призначення. Вибираючи відповідний варіант доводчика, слід враховувати температурний режим його експлуатації. Найкраще використовувати фурнітуру, розраховану на діапазон від -40 до +70 градусів.

Бажаєте придбати якісну фурнітуру для дверей у Києві, зробіть замовлення у нашій компанії. Усі види представленої продукції поставляються від відомих виробників та відповідають заявленим стандартам.

Доставку фурнітури для зовнішніх дверей ми здійснюємо за короткий термін до будь-якого населеного пункту країни. Щоб купити фурнітуру для дверей, телефонуйте нам за контактним телефоном.