НАШ ФІРМОВИЙ МАГАЗИН ПРАЦЮЄ !!!
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Циліндр для замку

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Різні пристосування для замикання дверей - доступний і надійний спосіб захисту від небажаного проникнення в приміщення. Циліндр для замку - механізм має високий попит серед хазяїв.

Основна функція замкового циліндра - замочна. Цей пристрій є головним захисним елементом в механізмі замку, з його допомогою роблять замикання замку. Як тільки ключ проникає в отвір, запускається важіль, контролюючий перестановку замкових ригелів. Якісні циліндри для замків в Києві відрізняються підвищеною міцністю. У свою чергу, купити циліндр для дверного замку можна в нашому інтернет-магазині.

Щоб їх зламати або вибити, знадобляться зусилля. Хороші замкові личинки в асортименті представлені в нашому салоні. Щоб не помилитися з вибором в магазині, при купівлі слід враховувати такі чинники, як: секретність, заводські відмінності, розцінки, виробничі матеріали, колірна палітра і так далі

Кожна фірма, що виготовляє циліндри для замків, пропонує покупцям пристрою для різного бюджету, з будь-яким рівнем надійності і складності.

Якими бувають замкові личинки: ключові особливості

Міра секретності - чинник, від якого слід відштовхуватися при купівлі цього виробу. Кожен якісний циліндр для замку в Києві оснащується таким робочим елементом, як пін. Від кількості пинов залежить рівень секретності пристрою. Також надійність циліндра для дверних замків визначають виробничі матеріали, форма і розташування.

Основу механізму складає сталь. Розрізняють плаваючі і пружинні пины, з вертикальним або горизонтальним розташуванням. Пины встановлюються під конкретним кутом.

Класифікація дверних личинок за мірою надійності виглядає таким чином:

  1. Прості. Для відкриття простого механізму знадобиться лише один англійський ключ. Для простих личинок характерне розміщення пинов на одній площині, не більше двох рядів. Дешевий пристрій не гарантує стовідсоткового захисту. Зняти зліпок елементарної личинки не складе труднощів. В окремих випадках виробники виготовляють прості моделі зі вбудованими стержнями і алмазними голівками, спроби злому або висвердлювання, що виключають.
  2. Комбіновані. Основний секретний елемент в подібних пристроях - спеціальні лунки. Їх кількість визначає число пинов. Компанії, виготовляючі такі личинки, іноді доповнюють моделі стержнями або металевими пластинками. На рівень захисту істотно впливають і пины, встановлені в декілька рядів. Комбіновані вироби оснащені ключами з бічною перфорацією.

Будь-який виробник прагне підвищити рівень захисту дверного пристрою. Приміром, пины виготовляються з нестандартною формою або розташуванням, що унеможливлює злом відмичкою. Пины на основі сталі перешкоджають висвердлюванню. Для максимальної надійності поворотні пружини забезпечуються кульками.

Як не помилитися з вибором замкової личинки?

Перш ніж купити циліндр для замку вхідних дверей, необхідно враховувати два основні чинники:

  • Параметри личинки. Ключові критерії: наявність або відсутність поворотного баранчика (тумблера). Бувають циліндри типу "ключ-ключ" і "ключ-тумблер". Напівциліндрова личинка - менш популярна модель.
  • Міра зміщення (розмірність). Розраховується з двох сторін від середини отвору фіксувального гвинта (осі циліндра). У циліндра також може бути відсутнім зміщення і він може бути симетричним.
  • Секретність.

Купівля дверного циліндра

У інтернет-магазині представлена широка лінійка моделей з різним рівнем секретності. Для простоти вибору покупець може упізнати головні характеристики пристрою прямо на сайті. Щоб циліндри для замків купити в Києві, дзвоните по контактному телефону (050) 412-22-99.