У нас є те, що Ви шукали!
Додайте товари до списку бажань
Додайте товари для порівняння
0
Укр

Дверні ручки

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Найбільш важливими умовами при придбанні дверних ручок стають їх форма, матеріал, колір і призначення. Постачальники пропонують також купувати дверні ручки вхідних дверей на розетці за гуртовими цінами.

Асортимент обумовлений всілякими марками і видами продукції.

Такі вироби відрізняються формою декоративної накладки. Вона може бути:

 • квадратною;
 • круглою;
 • плоскою;
 • складної геометричної форми.

В цілому, форма цього компонента вибирається виходячи із стилістичних представлень дверної конструкції і інших конструктивних параметрів.

Плануючи недорого купити дверні ручки, ви можете відразу вибрати декоративні накладки в належній стилістиці для вбудованої дверної клямки. Такі рішення підходять для дверей, в яких механізм дверного замку не вбудований в ручку.

Облаштування дверних ручок на розетці

Дверна ручка з гніздом входить до групи ручок нажимного типу, які є важелем, що обертається навколо осі запірного механізму. При натисненні на ручку язичок механізму "ховається", тим самим звільняючи полотно.

Як правило, вироби використовуються для дверей з фалевой клямкою. Проте, в нашому онлайн-магазині також представлений широкий вибір виробів різних типів (це як ручки на круглій накладці, так і на квадратній).

Дверні ручки в Києві з нашого інтернет-магазину стануть прекрасним елементом дизайну приміщення. Усі дверні ручки на розетці, надані до придбання на онлайн-ресурсі нашої компанії, робляться з різних матеріалів.

Магазини пропонують моделі з:

 • латунь;
 • алюмінію;
 • нержавіючій сталі;
 • zamak;
 • оцинкованого металу з лакованим покриттям.

Незалежно від основного матеріалу, ручки можуть бути виконані в кольорі "золото", "бронза" або "срібло", а також з хромованим покриттям. Останнім часом великий попит серед покупців дверей має дверна фурнітура (ручки, накладки) в чорному кольорі. Це тренд вже міцно тримається на вершині топ продажів вже не перший рік. Поступово йому повільними кроками, але на п'яти наступають такі нові модні кольори як: "білий", "графіт", "титан", "антрацит", "софтвер тач".

Чому так важливо зробити вибір на користь дверних ручок на розетці?

Ці вироби виглядають дуже сучасно. Вони виготовлені за принципом конструктора і можуть бути зібрані в різних конфігураціях, в міру необхідності. Вони бувають квадратними і круглими. На вхідних дверях використовуються ті ж ручки, що і на внутрішніх.

Якщо вам треба дверні ручки купити, Київ - це краще місце для цього.

У Україні користуються популярністю наступні способи комплектації вказаних виробів :

 1. Коли підбирається форма розетки ручки (квадратна, кругла або прямокутна) під форму усієї захисної фурнітури дверей (броненакладка, накладка на сувальдный замок), очко.
 2. Коли колір виробу підбирається під колір усієї іншої фурнітури.
 3. Коли і форма розетки ручки, її колір і дизайн підбирається виходячи із загальної концепції вхідних дверей і образу виробу в цілому.

По стилю дуже популярні зараз прямі дверні форми (лаконічні строгі сучасні малюнки виконані шляхом фрезерування в декоративних панелях), а іноді і зовсім відсутність взагалі яких або малюнків і візерунків - просто абсолютно "чисте" дверне полотно, єдиною прикрасою якого є виключно якісна і функціональна дверна фурнітура провідних виробників Італії, Португалії, Чехії, Польщі і Китаю.

При комплектації виробів клієнти все частіше віддають перевагу стилям модерн, хай-тек і мінімалізм. Якщо ж вибирають щось під класику, то зазвичай вибір падає на вироби зігнутих форм з плавними лініями в дизайні.

Чим обумовлена вартість ручок на розетці?

Ціни на дверні ручки зазвичай обумовлені престижем бренду і якістю покриття ручок - чим вони кращі, тим відчутніше буде вартість. Важливе значення має реверсивна пружина, в дорогому сегменті що забезпечує невеликий кут повороту. Завдяки цьому дверне полотно відкривається без проблем, використання дверей відбувається максимально комфортно.

Щоб у нас ручки дверні купити за низькою ціною, подзвоните по контактному телефону (050) 412-22-99.