ДОСТАВКА

✅ Самовивіз зі складу у м. Києві – безкоштовно

У мережі наших магазинів ви можете скористатись послугою самовивезення продукції. Ця послуга – БЕЗКОШТОВНА.
Вам необхідно погодити з нашою службою логістики точну дату, коли ваше замовлення буде доставлено на один із складів, точну адресу складу, графік його роботи, а також процедуру відвантаження та оформлення необхідної документації.

❗️УВАГА❗️ Шановні Покупці, нагадуємо, що продукція не відвантажується без 100% оплати вартості. Щоб уникнути непорозумінь, просимо вас не забувати про дану умову і робити остаточну оплату заздалегідь.

 

✅ Доставка нашим транспортом до під'їзду Покупця – 1000 грн/блок - вхідні двері, 1000 грн/замовлення - міжкімнатні двері (по м. Києву)

  • Підйом дверей на будь-який поверх вантажним ліфтом - 120 грн/блок
  • Ручне занесення дверного блоку (якщо ліфт не працює чи ні вантажного ліфта) - 120 грн/поверх
  • Доставка за межі Києва – 1000 грн/блок - вхідні двері, 1000 грн/замовлення - міжкімнатні двері, + 35 грн/км 

 

✅ Доставка Продукції перевізником "Нова пошта" по Україні — оплата вартість послуг згідно з тарифами перевізника «Нова Пошта» за рахунок Покупця

❗️ВАЖЛИВО❗️При отриманні Товару від перевізника Нова Пошта (або будь-якого іншого), отримувач (Покупець) зобов'язаний перевірити Товар на цілісність, кількість позицій та комплектацію, а також обов'язково розпакувати 👉ДО ПІДПИСАННЯ👈 акта приймання-передачі від НП. У разі не виконання цієї умови, фабрика не приймає претензій щодо бою чи браку продукції.


ОПЛАТА ПРОДУКЦІЇ

👌 Готівкою в нашому фірмовому салоні у м. Київ

👌 Онлайн оплата на сайті - Wayforpay, є підтримка Apple Pay і Google Pay

👌 Безготівковий розрахунок

👌 Картою через термінал у наших магазинах