НАШ ФІРМОВИЙ МАГАЗИН ПРАЦЮЄ !!!
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дверні циліндри Securemme

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Великий досвід і цілеспрямованість Маріо Малігетті запустили SECUREMME на ринок з виробництва замків безпеки та аксесуарів для дверей.
Велика підприємницька прихильність, яка в даний час охоплює друге покоління сім'ї, спрямована на розвиток продуктів "зроблено в Італії" шляхом підвищення рівня всіх виробничих відділів, від досліджень і розробок нових видів продукції до використання нового виробництва. технології ; від інвестицій у навчання та спеціалізацію професійних діячів до сертифікації якості процесів, продуктів і відносин.

Дослідження

SECUREMME суттєво прагне до постійного перегляду нових рішень, пристосованих до індивідуальних замовників, щоб домінувати над постійними змінами ринку як з точки зору еволюції попиту, так і з точки зору конкуренції. Таким чином, дизайн стає важливою частиною, завдяки якій нові матеріали та високий технологічний рівень переробних підприємств об’єднуються для створення інноваційних, функціональних, безпечних та надійних продуктів.

Технологія

Завжди уважний до уваги до деталей і якості виробництва, SECUREMMEпрацює з точною філософією підтримки повного контролю виробництва, від проектування до реалізації окремих компонентів, до їх складання. За кожним етапом обробки слідує складна комп'ютеризована система, яка дозволяє безперервно контролювати виробництво, гарантуючи відсутність недоліків і ідеальне відтворення кожного типу продукції.

Навчання

Інвестування в людські ресурси та їх потенціал є однією з ключових цілей плану розвитку бізнесу. Постійне професійне зростання та високий рівень спеціалізації персоналу підтримують SECUREMME в процесі розширення, зміцнюючи її імідж як компанії-лідера, в ногу з ринковими та технологічними змінами.

Сертифікація

Вибір керувати всім виробничим циклом всередині компанії дозволяє SECUREMME гарантувати найкращий контроль якості, пропонуючи продукти, повністю «зроблені в Італії» за дуже конкурентоспроможною ціною.
Метою SECUREMME є створення захисних замків та дверних аксесуарів відповідно до вказівок системи управління якістю UNI EN ISO 9001: 2015, яка сертифікує весь виробничий процес. Спеціальні випробування проводяться у внутрішній лабораторії для перевірки «випробування на ресурс», «випробування навантаженням», тривалості засувки та опору болтів досліджуваного зразка.